Sauga

FEDIAF, Europos gyvūnų augintinių ėdalo pramonės federacija ir jos nariai veikia ypač atsakingai, siekdami užtikrinti, kad gyvūnų augintinių ėdalo pramonės atstovai siūlytų saugų ir tinkamai paruoštą ėdalą.

Jau 2001 m. FEDIAF sukūrė standartų rinkinį, kurio bendrovės laikosi siekdamos išvengti galimų sunkumų gamybos proceso metu ir laikytis įsipareigojimų gaminti saugų ir kokybišką ėdalą.
FEDIAF džiaugiasi reglamento (EB) Nr. 183/2005, kuriame pateikiami reikalavimai ėdalo higienai, pramonės šakai suteikta galimybe parengti savanoriškus gerosios praktikos vadovus. Juos vertina ES, siekdama nustatyti tinkamumą susijusiam sektoriui ir higienos principų laikymąsi, kaip nurodyta Codex Alimentarius ir HACCP standartuose. Jų pavadinimai ir nuorodos pateikti ES Oficialiajame leidinyje.

Gerosios praktikos kodekso tekstas (PDF, 536 kb)

Oficiali versija pateikta anglų kalba, dėl versijų kitomis kalbomis kreipkitės į FEDIAF. FEDIAF taip pat sudarė vadovo instrukciją, paaiškinančią tikslus ir objektą, įskaitant praktinius HACCP pavyzdžius gyvūnų augintinių ėdalo gamyboje. Šias instrukcijas naudoja nacionalinės gyvūnų augintinių ėdalo asociacijos pristatymuose savo nariams ir kitoms bendrovėms, institucijoms bei trečiosioms šalims.

Instrukcijų rinkinys

Ši informacija prieinama tik prisijungusiems vartotojamsPlease Login or Register to read the rest of this content.