Gyvūnų augintinių ėdalo pramonė

Europos gyvūnų augintinių ėdalo pramonė gamina daugybę atidžiai paruoštų produktų, kurie padeda užtikrinti ilgą, sveiką ir aktyvų gyvenimą milijonams gyvūnų augintinių Europoje, kur juos laiko apie 62 mln. šeimų.

Anksčiau gyvūnai buvo naudojami lauko darbams ir šeimininkų dėmesys jiems buvo kitoks: nesubalansuotas ėdalas, kaip kad, pavyzdžiui, maisto likučiai, dažnai gyvūnams sukeldavo kaulų ligas, virškinimo, kepenų sutrikimus ir kitas sveikatos problemas.

Šiandien, užsimezgus unikaliam emociniam ryšiui tarp žmonių ir gyvūnų augintinių, pastariesiems tenka svarbus socialinis vaidmuo: jie padeda išmokyti vaikus atsakomybės ir užuojautos, vyresnio amžiaus arba vienišiems žmonėms jie tampa draugais.

Žmonėms vis labiau rūpinantis sava subalansuota mityba, atsirado supratimas, kad tai svarbu ir gyvūnams, todėl gyvūnų augintinių ėdalo pramonės atstovų užduotis yra, atlikus nuodugnius tyrimus, pasiūlyti geriausią įmanomą maistinę vertę, kad gyvūnai būtų sveiki ir ilgai gyventų.

Kokybė ir saugumas, subalansuotas ir skanus ėdalas, įvairovė ir gera kaina, gyvūnų šeimininkų poreikiai ir patogumas – šie svarbūs gyvūnams augintiniams ir jų šeimininkams elementai yra prioritetas Europos gyvūnų augintinių ėdalo pramonei.